baneris leidinys

degalai 07 12
Kiduliuose pareigūnai atrado visą virtinę nelegalių „gėrybių“ – moters namuose buvo slepiamos ir cigaretės be banderolių, ir laikyta galimai namuose virta degtinė, aptikta degalų, galimai atvežtų iš Rusijos. (Marijampolės apskr. VPK nuotr.)


Šakių rajono komisariato policijos pareigūnai Kidulių k. gyventojos (gim. 1958 m.) namuose rado daugiau kaip 10 litrų skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, ir 58 pakelius įvairių rūšių cigarečių be banderolių.

Ekspertai ruošiasi tirti, ar tyrimui pateiktas skystis yra naminė degtinė. Tos pačios moters ūkiniuose pastatuose rastos ir keturios talpos, kuriose buvo apie dvi tonos galimai dyzelinių degalų, kurie galėjo būti įvežti iš trečiųjų šalių. Muitinės laboratorija atliks skysčio, turinčio dyzeliniams degalams būdingą kvapą, tyrimą, kurio metu išsiaiškins, ar tai yra dyzeliniai degalai, ar kitas naftos produktas. Taip pat bus tiriama, ar tyrimui pateiktas naftos produktas atitinka ES nustatytus reikalavimus atitinkamos rūšies naftos produktams.

Šiuo metu moters atžvilgiu dėl galimai naminės degtinės laikymo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. Šio straipsnio 3 dalis numato: „Tas, kas neturėdamas tikslo realizuoti neteisėtai pagamino, laikė, gabeno dešimt arba daugiau litrų naminių stiprių alkoholinių gėrimų arba nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių), padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu.“

Cigarečių bei galimai iš trečiųjų šalių įvežtų dyzelinių degalų laikymas šiuo atveju bus įvertintas administracine tvarka.

Policija primena, jog už suteiktą vertingą informaciją galima gauti atlygį.

Siekdami pagerinti policijos ir visuomenės bendradarbiavimą bei užkirsti kelią ekonomikos, verslo tvarkos, finansų sistemos ar korupcinio pobūdžio nusikalstamoms veikoms, kuriomis daroma žala valstybei, pareigūnai ragina gyventojus nelikti abejingus ir turint vertingos informacijos, kuri padėtų išaiškinti nusikalstamas veikas, apie tai pranešti. Suteikus vertingą informaciją policijai apie nusikalstamas veikas, kuriomis daroma žala valstybei, pvz., kontrabanda, neteisėta akcizinių prekių apyvarta, sukčiavimas, neteisėtas praturtėjimas, korupcija ir kt., dėl kurios buvo užkirsta, išaiškinta ir nutraukta nusikalstama veika, galima gauti atlygį iki 14 tūkst. eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos