baneris leidinys

avarija seat
Pirmadienio rytą kelyje Šakiai–Lekėčiai susidūrė du lengvieji automobiliai, vienas iš jų po susidūrimo buvo nublokštas į pakelę.


Prasidėjus intensyviam darbymečiui, Šakių policijos komisariato eismo įvykių suvestinėse taip pat pagausėjo pranešimų apie įvykius, susijusių su dažniau keliuose pasirodančia sunkiasvore ūkininkų technika. Ne išimtis ir praėjęs savaitgalis, kai vienas automobilis kliudė, o kitas atsitrenkė į važiuojančius traktorius.
 
Praėjusį šeštadienį apie 16 val. kelyje Šakiai–Kudirkos Naumiestis ties Bliūkiškių kaimu (Sintautų sen.) lengvasis automobilis „Citroen“ lenkdamas traktorių jį kliudė. Įvykio metu niekas nenukentėjo, o transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs.

Tą pačią dieną apie 19 val. Griškabūdžio seniūnijoje Galinių kaimo ribose į keliu važiuojantį traktorių „John Deere“ atsitrenkė automobilis „Volkswagen“. Į avariją pakliuvusiems vairuotojams dėl įvykio susitarti nepavyko, todėl teko kviesti policijos pareigūnus. Kaip paaiškėjo vėliau, į medikus kreipėsi ir viena šio eismo įvykio dalyvė, kuri avarijoje galimai buvo sužalota.

Be eismo įvykių, susijusių su sunkiasvore ūkininkų technika, netrūko ir kitų, kur automobiliai nulėkė į griovius ar susidūrė. Šeštadienį apie 18 val. policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Gerdžių kaime (Lukšių sen.) į griovį nuvažiavo automobilis „Toyota“. O tos pačios dienos vakare, apie 22 val., Gelgaudiškyje prie prekybos centro „Aibė“ automobilis „Audi“ atsitrenkė į medį.

Pirmadienį apie 12 val. Margavos kaime (Kriūkų sen.) automobilis „Audi“ nuvažiavo nuo kelio. Pirmadienio vidurdienį Šakių mieste Banaičio gatvėje susidūrė du automobiliai – „Audi“ ir „Mazda“. Pirminiais duomenimis, visų šių įvykių metu niekas nenukentėjo.

Iš viso Šakių rajono policijos komisariatas praėjusį savaitgalį gavo 70 įvairių pranešimų.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos