baneris leidinys

Praėjusią savaitę Šakių policijos komisariato pareigūnai gavo keletą pranešimų iš Griškabūdžio miestelio gyventojų, kad pas juos namuose lankosi asmenys, siūlantys patikrinti gyvenamojo namo langus.

Policijos pareigūnai nedelsiant reagavo į tokius pranešimus ir nuvyko patikrinti asmens, kuris tikrina griškabūdiečių langus. Pasirodo, Griškabūdžio gyventojai fiksavo viską – tiek mašinos numerius, tiek patį asmenį nufotografavo ir pateikė policijai visus duomenis. Policijos pareigūnai patikrino, ar egzistuoja įmonė, kurios atstovu asmuo prisistatinėjo gyventojams, ir ar ji iš tiesų gamina langus. Paaiškėjo, kad įmonė iš tiesų egzistuoja, o tokį reklamos būdą pasirinko jos darbuotojas, norėdamas atrasti naujų klientų. Tačiau Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Aušrys Kvederevičius sako, kad visgi gyventojų greitas reagavimas į situaciją yra sveikintinas, nes tokiu būdu pati bendruomenė save apsaugo nuo neteisėta veika užsiimančių asmenų – sukčių. Šį asmenį patikrinę pareigūnai nieko blogo nenustatė – jis skleidė informaciją apie savo įmonės paslaugų spektrą, o tai nėra draudžiama.
 
Policijos pareigūnai pataria reikalauti, kad pas gyventojus atvykę  asmenys prisistatytų ir parodytų asmens dokumentą, darbo pažymėjimą, o apie galimus sukčiavimus pranešti skubios pagalbos numeriu 112. Jei yra galimybė, reikia užfiksuoti įtartiną asmenį ir jo automobilį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos