baneris leidinys

avarija mb
Praėjusį ketvirtadienį kelyje Šakiai–Slavikai ties Duobiškių kaime esančiu Siesarties tiltu traktoriaus vairuotojas galimai nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Mercedes-Benz“, kuris po smūgio buvo smarkiai apgadintas. D. Pavalkio nuotr.


Praėjusį ketvirtadienį, 14.50 val. Duobiškių kaime prie Siesarties tilto esančioje sankryžoje įvyko techninis eismo įvykis, kurio metu susidūrė traktorius ir automobilis. Įvykio metu buvo smarkiai apgadintas automobilis „Mercedes-Benz“, tačiau žmonės nenukentėjo.
 
Eismo įvykis įvyko kelyje Šakiai–Slavikai ties sankryža su keliu, kuris veda į Baltkojų kaimą. Įvykis atsitiko galimai dėl to, kad iš šio kaimo vedančiu žvyrkeliu į pagrindinį kelią įvažiavęs traktoriaus „Valtra“ vairuotojas, vieno vietinio stambaus ūkio darbininkas, galimai nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio lengvojo automobilio. Automobilis atsitrenkė į traktoriaus galinį ratą. Po smūgio buvo smarkiai apgadintas automobilio priekis, o traktorius vizualiai atrodė kaip nenukentėjęs. Laimei, automobilio vairuotojas nesužeistas. Abu vairuotojai įvykio metu buvo blaivūs, užpildyta eismo įvykio deklaracija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos