baneris leidinys

Sprogmenys
Rugpjūčio 12 d. Bridžių k. (Šakių sen.) laukuose buvo rastas sprogmuo.  Atvykę J. Vitkaus inžinerinio bataliono išminuotojai nustatė, kad tai yra rankinė granata F1, kurią nedelsiant sunaikino vietoje.
Rugpjūčio 13 d. Meištų k. (Kudirkos Naumiesčio sen.) dirbant laukus taip pat rastas sprogmuo. Atvykę J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nustatė, kad tai yra Antrojo pasaulinio karo laikų 122 mm artilerijos sviedinys. Išminuotojai sviedinį sunaikino vietoje.

Smurtavo
Rugpjūčio 14 d. Šakių rajone vyras (gim. 1949 m.), būdamas blaivus, savo namuose panaudojo fizinį smurtą prieš savo žmoną (gim. 1958 m.) ir sukėlė jai fizinį skausmą. Vyras sulaikytas.
Rugpjūčio 14 d. Lukšiuose vyras (gim. 1989 m.), kuriam nustatytas 3,98 prom. girtumas, pranešė policijai, kad jį sumušė pažįstami asmenys. Pranešėjas nesugebėjo rišliai paaiškinti įvykio aplinkybių, nurodė, kad į veido sritį sudavė pažįstamas. Medikų apžiūros jis atsisakė. Įvykio aplinkybės tikslinamos.
 
Vairavo išgėręs
Rugpjūčio 14 d. Voverių k. (Kidulių sen.) policijos pareigūnai sustabdė automobilį „Nissan Primera“, kurio vairuotojui (gim. 1984 m.) nustatytas 2,51 prom. girtumas.

Apgadino
Rugpjūčio 14 d. 22.38 val. Girėnų k. (Šakių sen.) vyras (gim. 1961 m.) pranešė policijai, kad pranešėjo kieme, šalia jam priklausančių ūkinių pastatų, ant šienainio rulonų sulipę asmenys ir tokiu būdu rulonai yra gadinami, plėšomi. Tačiau  pranešėjas negalėjo nurodyti, kiek sugadinta rulonų ir kokia tiksli jų vertė. Aplinkybės tikslinamos.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos