baneris leidinys

Po rugpjūčio 2 d. Šakių savivaldybėje įvykusio incidento, kai buvo išpaišytos Seimo narės konservatorės Irenos Haase priimamojo kabineto durys, Kauno apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Seimo narės kabineto durys buvo išteptos juodos spalvos purškiamais dažais, nupieštas piešinys, panašus į kryžių. Kaip sakė Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Aušrys Kvederevičius, kol kas įtariamųjų nenustatyta. Anot viršininko, savivaldybės pastato išoriniai (vidiniai) įėjimai stebimi vaizdo kameromis, tačiau pačiame savivaldybės pastate kamerų, kurios fiksuotų vaizdą prie Seimo narės durų, nėra.
 
Kalbėdamas apie kamerų būklę ir funkcionalumą, policijos komisariato viršininkas patikino, kad savivaldybėje esančios kameros veikia. Taip pat veikia ir mieste prieš porą metų sumontuotos skirtingose teritorijose esančios vaizdo stebėjimo kameros, kurių užfiksuota medžiaga, anot A. Kvederevičiaus, pareigūnai naudojasi kas savaitę ir tai jiems padeda greičiau nustatyti įvairiausius pažeidėjus. Kalbėdamas apie incidentą dėl Seimo narės durų, komisariato viršininkas sako, kad čia pareigūnams greičiau išsiaiškinti pažeidėjus padėtų asmenys, kurie tą dieną kažką matė ar turi kokios vertingos su šiuo incidentu susijusios informacijos.

Kaip skelbiama savivaldybės interneto svetainėje publikuojamame vaizdo stebėjimo kamerų ir vaizdo įrašų tvarkos apraše, šiuo metu savivaldybės administracijos pastate ir jos prieigose yra penkios vaizdo stebėjimo kameros, dar septynios išdėstytos savivaldybės administracijos laiptinėje, fojė, antro bei trečio aukšto holo laiptinėse. Skelbiama, kad savivaldybės viešos erdvės ir administracijos vidaus ir lauko teritorijos erdvės stebimos nenutrūkstamai.   

I. Haase „Draugui“ komentavo, kad šį įvykį vertina kaip nevykusį veiksmą, nepagalvojant apie pasekmes.

Už tokį elgesį duris sugadinusiam asmeniui gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos