baneris leidinys

sintautu svente kriminalai
Ne visi šventės dalyviai tik koncerto klausėsi, nes pareigūnai šventės naktį įvardina kaip vieną intensyvesnių (Facebook nuotr.)

Šeštadienį ir sekmadienį Sintautuose vyko miestelio šventė. Deja, kaip ir dažnas renginys, nepraėjo be muštynių – sužaloti žmonės buvo vežami į ligoninę.
 
Policijos pareigūnai praėjusį savaitgalį praūžusią šventę pagal iškvietimų skaičių įvardija kaip vieną iš intensyvesnių.

Jau šeštadienio vakarą 22.31 val. policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad miestelio šventės metu Sintautuose vyksta muštynės. Įpusėjus šventei, apie 1 val. nakties, sužalotas jaunuolis (gim. 1995 m.) buvo atiduotas medikams. Vėliau, tos pačios šventės naktį, 2.32 val. policijos pareigūnams buvo pranešta apie sužalotą vyrą (gim. 1982 m.), kuris taip pat buvo pristatytas į Šakių ligoninės priėmimo skyrių. Pirminiais duomenimis, dar nėra aiškios įvykio aplinkybės ir ar nukentėjusieji buvo išgėrę.

Šventinę naktį nukentėjo ne tik žmonės, bet ir automobiliai. Apie 2 val. Lukšių gyventojas (gim. 1991 m.) pastebėjo, kad apgadintas jam priklausantis automobilis „BMW 730“, stovėjęs automobilių stovėjimo aikštelėje. Automobiliui buvo išdaužytas kairės pusės galinis žibintas, išplėštos kairės pusės galinių durų užuolaidos, įrėžta kairės pusės galinių durelių vidinė apdaila, įlenktas kairės pusės galinių durelių rėmas, apgadintas automobilio stogas prie galinių ir vairuotojo durelių. Nuostolis apie 500 eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos