baneris leidinys

valtis nemunas paieska
Dar antradienio dieną Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai atvykę į įvykio vietą pradėjo intensyvias vaikino paieškas upėje. Laikraščio „Mūsų laikas“ nuotr.

Nekaltas pasiplaukiojimas Nemunu virto tragedija – rugpjūčio 27 d. apie 15 val. buvo pranešta, kad Jurbarko rajone, Šilinės kaimo ribose, Nemune paskendo 15 metų jaunuolis.
 
Policijos pareigūnams nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad Gelgaudiškio gyventojas (gimęs 2004 m.) bandė perplaukti Nemuną ir ties upės viduriu paniro po vandeniu. Vyresnio amžiaus jaunuoliai iš karto puolė gelbėti skęstančio. Deja, jiems panirusio vaikino surasti jau nepavyko.

Dar antradienio dieną Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai atvykę į įvykio vietą pradėjo intensyvias vaikino paieškas upėje. Jurbarko ugniagesių komanda ir penki narai iš Kauno naršė Nemuną iki tol, kol juos užklupo tamsa. Ugniagesiai gelbėtojai naudodami motorinę valtį, narų įrangą ir echlotą išžvalgė 350 m pločio ir 3 km ilgio Nemuno  atkarpą. Deja, jaunuolio nepavyko rasti. Dėl tamsos 21 val. 19 min. paieškos darbai buvo nutraukti.

Trečiadienį paieška vėl buvo atnaujinta ir į pagalbą Jurbarko ugniagesiams bei narams vyko ir Šakių rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai. Taip pat prie paieškos, atsiliepę į mamos pagalbos prašymą, prisidėjo gausios savanorių pajėgos, kurie žvalgė Nemuno pakrantes. Kaip trečiadienio popietę informavo Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Edvinas Šulskis, paieškos rezultatai priklauso nuo daugelio aplinkybių – oro sąlygų, vandens temperatūros, vietos upės vagoje ir t. t. Anot specialisto, įprastai tarnybų paieška tęsiama tol, kol ieškomas asmuo būna surastas. Gausioms ugniagesių gelbėtojų ir narų pajėgoms talkina ir privatūs asmenys, kurie stebi Nemuną dronais ir sraigtasparniais. Įvykį tiriančio Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Aušrys Kvederevičius ketvirtadienio rytą informavo, kad paieška tęsiama toliau ir į pagalbą žadama prašyti Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų pagalbos, kurie galėtų apžvalgyti tolimesnę Nemuno upės atkarpą.  

Artimieji taip pat deda visas pastangas, kad vaikas būtų surastas ir socialiniame tinkle „Facebook“ skelbia informaciją, kad reikia savanorių, kurie galėtų pagelbėti apieškoti upės pakrantes.

„Būtume dėkingi jeigu prisijungtų naujų žmonių, nes neturime teisės išsekinti jau padėjusius paieškoje. Taip pat reikia žvejų, valčių, narų, dronų, sportinių kamerų. Žmonių su ilgais žvejo batais. Ačiū, kad esate kartu su mūsų nelaime“, – socialiniame tinkle rašė penkiolikmečio mama.

Ketvirtadienio ryte visus galinčius padėti telkė ir Gelgaudiškio mokyklos bendruomenė, vaikino paiešką organizavusi nuo 8 val. ryto.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos