baneris leidinys

Antradienį ir trečiadienį Palangoje vyko geriausios Lietuvos policijos komandos konkursas. Jame dalyvavo šalies pareigūnai, nugalėję analogiškuose konkursuose savo apskrityse, taip pat svečiai iš Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Šiame konkurse antra liko Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato komanda, kurioje – ir pareigūnas iš Šakių rajono policijos komisariato.

Komandos rungėsi įvairiose ekstremaliose ir netikėtose rungtyse, tarp jų – policijos taktikos ir pirmosios medicinos pagalbos suteikimo, ekstremalaus vairavimo, šaudymo, smurto artimoje aplinkoje, orientacinėje ir kitose.
 
Trečiadienį paaiškėjo ir konkurso nugalėtojai, jais, kaip ir pernai, tapo kauniečiai. Antra liko Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato komanda, kurios sudėtyje buvo ir Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjas Andrius Mureika. Treti šiame konkurse liko telšiškiai.

Komandas vertino teisėjų komisija, kurią sudarė Policijos departamento prie VRM ir specializuotų policijos įstaigų pareigūnai, Lietuvos policijos mokyklos instruktoriai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos