baneris leidinys

Praėjusią savaitę vyko tarptautinė eismo dalyvių kontrolės priemonė „Dėmesys į kelią“, kurios iniciatorius – Europos kelių policijos tinklas TISPOL.

Siekdami užtikrinti eismo dalyvių saugumą ir viešąją tvarką keliuose, mažinti sužeistųjų ir žuvusiųjų eismo įvykiuose skaičių bei užkardyti saugiam eismui įtaką darančius teisės aktų pažeidimus, Marijampolės apskr. Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai visą savaitę vykdė sustiprintas policines priemones. Ne išimtis ir Šakiai.
 
Rugsėjo 18 d. pareigūnai Jurbarko ir Šakių miestuose bei savivaldybėse vykdė greičio kontrolę. Viešo ir mišraus patruliavimo metu nustatyta 23 Kelių eismo taisyklių pažeidimų atvejai, iš jų 22 atvejais viršytas leistinas važiavimo greitis.

Kelių policijos skyrius informuoja, kad ir toliau įvairiais patruliavimo būdais aktyviai kontroliuos, kaip vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklėse nustatytų reikalavimų. Ypatingas dėmesys bus skiriamas chuliganiško, pavojingo vairavimo, lenkimo draudžiamose vietose taisyklių nesilaikymo atvejams nustatyti ir jiems užkardyti, vairuotojų pareigų pėstiesiems nesilaikymo kontrolei ir užkardymui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos