baneris leidinys

policija caddy1
Šakių rajono policijos komisariatui skirti du nauji tarnybiniai autmobiliai „VW Caddy“, kurie papildys jau turimą automobilių parką. Marijampolės apskr. VPK nuotr.

Šakių rajono policijos komisariato automobilių parką papildė du nauji tarnybiniai automobiliai „VW Caddy“. Vieno automobilio kaina – 33 tūkst. 333 eurai, iš kurių – 7 tūkst. 260 eurų kainavo įranga, kuri yra kruopščiai parinkta, atsižvelgiant į vykdomų policinių funkcijų ypatumus.
 
Naujieji policijos automobiliai yra su automatine pavarų dėže, 2l darbinio tūrio 110 kW maksimalios galios turbodyzeliniu varikliu (TDI), keturiais varančiais ratais, oro kondicionieriumi. Salone – trys sėdimos vietos (trečia vieta stažuotojui ar nukentėjusiajam), vietoje dalies galinės sėdynės įrengta dėžė ginklams, lentynos ir tvirtinimai visai reikiamai įrangai. Visuose automobiliuose sumontuota ne tik įprasta pareigūnų automobiliams įranga, bet ir keturios vaizdo kameros. Automobilio gale – dvi vietos sulaikytiems asmenims gabenti, jos yra izoliuotos nuo priekinės salono dalies, be langų į išorę, su grotomis dengtu langu į saloną.

Iš viso Lietuvos policija nusipirko 128 automobilius, skirtus pareigūnams, reaguojantiems į įvykius, o Marijampolės apskričiai teko 11 naujų automobilių. Policijos siekis, kad reagavimo funkcijoms skirti automobiliai būtų ne senesni nei 6-erių metų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


spa purslai drg

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos