baneris leidinys

Nevedęs, darbą turintis, anksčiau teistas V.P. šių metų vasarą, būdamas neblaivus, be teisių vairavo automobilį, už tai neteko automobilio, dar teks patuštinti ir kišenę.

Nusipirkęs automobilį „Peugeot 206“ V. P. jo savo vardu taip ir neįregistravo, vėliau teisme tvirtino, kad automobilį pirko tėvui. Apie liepos pabaigos įvykius V.P. pasakojo, kad namuose su bendradarbiu gėrė alų, buvo naktis, kai baigė gerti. Po išgertuvių, nors ir neturėdamas teisių, sugalvojo draugą parvežti namo. Draugą parvežė, o grįžtantį namo sustabdė policijos pareigūnai. Alkotesteriu jam buvo nustatyta 2,48 prom. girtumas. V.P. vėliau tvirtino, kad gailisi įvykdęs nusikaltimą.
 
Ankstesnis automobilio savininkas patvirtino, kad automobilį už 300 eurų pardavė V.P., kuris žadėjo, kad automobiliu naudosis jo tėvas, kadangi pats neturi teisės vairuoti transporto priemonės. Kad V.P. girtas vairavo jam anksčiau priklausantį automobilį „Peugeot 206“, buvęs savininkas sužinojo iš policijos.

Teismas V.P. pripažino kaltu ir skyrė 4 tūkst. 500 eurų baudą. Bausmę sumažinus trečdaliu, paskirta galutinė 3 tūkst. eurų bauda. Trejus metus V.P. uždrausta vairuoti transporto priemones. Konfiskuotas ir automobilis „Peugeot 206“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos