baneris leidinys

Smurtavo
Sausio 20 d. Šakių miesto Vytauto g. gyventojas (gim. 1961 m.) pranešė policijai, kad sausio 19 d. apie 17 val. atėjęs į namus pažįstamas asmuo naudojo prieš jį fizinį smurtą. Šakių ligoninėje nukentėjusiajam diagnozuota krūtinės ląstos sumušimas, akies voko ir periokulinės srities žaizda, galvos plaukuotosios dalies žaizda.'

Avarija
Sausio 21 d. apie 9 val. kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas susidūrė du automobiliai – „KIA“, kurį vairavo blaivus Bliuviškių k. gyventojas (gim. 1970 m.) ir „VW Golf“, kurį vairavo blaivi Buktiškių k. gyventoja (gim. 1967 m.). Įvykio metu nukentėjo „VW Golf“ keleivė (gim. 1960 m.). Abu vairuotojai turi teisę vairuoti transporto priemonę, automobilių dokumentai tvarkingi.
 
„Išdūrė“
Sausio 21 d. Lukšių sen. gyventoja (gim. 1969 m.) pranešė policijai, kad sausio 19 d. apie 21 val. jai paskambino vyriškis, kuris norėjo pirkti termovizorių ,,Flir“, kurį ji pardavinėjo internetiniame skelbimų portale už 1 tūkst. eurų. Su asmeniu sutarusi parduoti minėtą termovizorių už 950 eurų, jis atsiuntė bankinio pavedimo išrašo kopiją, o tą patį vakarą apie 23 val. į jos namus pirkėjas jau atvažiavo pasiimti termovizoriaus, kurį pardavėja atidavė su visais dokumentais. Po kurio laiko patikrinusi banko sąskaitą moteris pastebėjo, kad pinigų pervedimas nebuvo padarytas, o banko išrašas padirbtas. Nuostolis 950 eurų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos