baneris leidinys

nubrauke auto
Pastaruoju metu Šakių rajono policijos komisariate padaugėjo pranešimų apie tai, kad eismo įvykių metu apgadinami prie prekybos centrų aikštelėse palikti stovėti automobiliai, o juos apgadinę asmenys su savo transporto priemonėmis iš įvykio vietos nepranešę pasišalina.

Vienas tokių atvejų įvyko ir sausio 17 d., kai pareigūnams buvo pranešta, kad tarp 11.10 ir 11.30 val. Šakiuose, prie prekybos centro „Maxima“, esančio V. Kudirkos g. 66, automobilių stovėjimo aikštelėje buvo apgadintas automobilis. Juodos spalvos „Audi A7“ buvo apibraižytas – įrėžtos dešinės automobilio pusės galinės durelės, apgadintas galinis dešinysis sparnas. Šį įvykį įvykdęs vairuotojas (-a) su savo automobiliu iš įvykio vietos pasišalino.
 
Pareigūnams pasidalinus šia informacija „Facebook“ ir paprašius pilietiškų gyventojų pagalbos, kurie padėtų nustatyti automobilio vairuotoją, buvo susilaukta daug prieštaringų nuomonių. Vieni žmonės piktinosi, kad pats nukentėjusio automobilio vairuotojas kaltas, nes blogai pasistatė automobilį, kiti gyventojai turi nuomonę, kad stovėjimo aikštelėse savivaldybė turi įrengti vaizdo stebėjimo kameras, kurios padėtų užtikrinti viešąją tvarką. Tiesa, parduotuvės teritorija yra stebima paties prekybos centro vaizdo kameromis, tačiau kai kuriais atvejais jų įrašo nepakanka nustatant automobilių numerius, žmonių veidus ir kitas smulkias detales.

Pareigūnai sako, kad tokių situacijų pasitaiko itin dažnai, tačiau įprastai vairuotojams tereikia susipildyti įvykio deklaraciją ir keliauti toliau, nes priešingu atveju gresia nemalonumai ir baudos. Toks pasišalinimas vairuotojui yra traktuojamas kaip pasitraukimas iš eismo įvykio vietos, kuris užtraukia baudą nuo 600 iki 850 eurų su galimu teisės vairuoti atėmimu nuo metų iki 3-ejų, o kai padaryta didelė žala, atsakomybė gresia dar didesnė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos