baneris leidinys

Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai platina informaciją apie Lukšiuose besisukiojančius nematytus asmenis, dėl kurių gyventojus perspėja būti atidžius.

Anot socialiniuose tinkluose informacija pasidalinusių aktyvių lukšiečių, jau savaitė po Lukšius vaikšto nematyti apie 30 m. amžiaus asmenys.
 
„Visiškai nematyti, rūbai sportinio stiliaus, abu su kepurėmis. Cigaretė... žingsniuoja, atsargiai žiūri į kiemą, į langus... į kaimynų kiemą...“ – tokia informacija apie nematytus žmones miestelyje feisbuke dalinasi lukšiečiai.

Šakių rajono policijos pareigūnai, pamatę tokius pranešimus, įspėja gyventojus ir prašo juos būti atidžius. Anot pareigūnų, gyventojai, pamatę įtartinus amenis, vaikštančius (važinėjančius) ir stebinčius sodybas, kiemus, namus ar butus, turi įsidėmėti, kaip jie atrodo, ir pranešti apie tai skubios pagalbos telefonu 112. Esant galimybei, tokius asmenis prašoma užfiksuoti, taip pat nufotografuoti automobilius, su kuriais amenys atvažiavo, užsirašyti jų spalvą, modelį ir valstybinius numerius. Praeidami ar pravažiuodami pro tokius asmenis, miestelio gyventojai gali jų paklausti, ko jie ieško, pas ką atvyko.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos