baneris leidinys

Mirė
Sausio 30 d. 9 val. Gelgaudiškyje Klevų g., savo namuose rasta mirusi moteris (gim. 1960 m.). Kūnas be išoriškai matomų smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.

Apgavo sukčiai
Sausio 31 d. į policiją kreipėsi Išdagų k. gyventoja (gim. 1958 m.) ir pranešė, kad ją prieš dvi dienas apgavo sukčiai. Moteris teigė, kad sausio 29 d. gavo SMS žinutę į savo asmeninį telefoną, kad laimėjo mobiliojo ryšio telefoną „Samsung“ ir 1 tūkst. eurų, bet, norint atsiimti laimėjimą, reikia nupirkti telefonų papildymus „Labas“ bei „Pildyk“. Moteris nupirko papildymų, jų kodus padiktavo telefonu paskambinusiam asmeniui. Sukčius iš moters išviliojo 600 eurų.
 
Smurtavo
Vasario 1 d. Gelgaudiškyje, Darbininkų g., savo namuose prieš moterį (gim. 1971 m.) smurtavo vyras (gim. 1982 m.). Vyrui nustatytas 1,94 prom. girtumas. Moteriai nustatytas 2,41 prom. girtumas. Moteris pristatyta į Šakių ligoninę, vyras sulaikytas.

Vairavo išgėręs
Vasario 2 d. apie 8 val. Lekėčių mstl. policija patikrinimui sustabdė automobilį „Opel Zafira“. Automobilį vairavo išgėręs vilkaviškietis (gim. 1960 m.). Vyrui nustatytas 1,57 prom. girtumas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos