baneris leidinys

gaisras kretkampyje
Kretkampio kaime užsidegus pirčiai joje gyvenęs vyras išsigelbėjo, o liepsnos daugiausiai nuniokojo pastato stogą. Šakių PGT nuotr.


Pirmadienio vakarą apie 23 val. Kretkampio k. Pušyno g. (Lekėčių sen.) užsidegė pirtis. Gaisrą įplieskė neatsargiai kūrenama krosnis, o pirtyje gyvenantis šeimininkas vos spėjo išbėgti į lauką.
 
Atvykus ugniagesiams gelbėtojams pirtis jau degė atvira liepsna. Pastatas mūrinis-rąstinis, stogas dengtas skarda. Gaisro metu nudegė stogas, sudegė medinės stogo konstrukcijos, išdegė vienas kambarėlis, kuriame ir kilo gaisras. Vandeniu sulieti namų apyvokos daiktai, kurie buvo kitose patalpose. Pirtelėje gyveno sodybos šeimininkas, nes gyvenamasis namas buvo sudegęs prieš daug metų. Pirtis nedidelė, apšildoma kūrenant židinį, kuris ir buvo įrengtas tame pačiame kambarėlyje, kuriame gyveno šeimininkas. Kai gaisras kilo, vyras buvo namuose, snaudė, tačiau pajutęs dūmus spėjo išeiti laukan iš uždūminto kambario.

Anot Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniojo inspektoriaus Rolando Pavalkio, gaisro priežastis buvo krosnies (židinio) eksploatavimo pažeidimai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos