baneris leidinys

gaisras ukinis pastatas
Šakių mieste, Kranto gatvėje, užsiliepsnojusio ūkinio pastato šiferiu dengto stogo ugniagesiams nuo liepsnų išgelbėti nepavyko, bet mūrinis pastatas dėl gaisro daug nenukentėjo. D. Pavalkio nuotr.

Trečiadienį 13 val. gaisras kilo Šakių mieste, Kranto gatvėje. Čia esančio privataus namo kieme užsidegė ūkinis pastatas. Greičiau gaisrą pastebėjo patys vos už poros gatvių įsikūrę ugniagesiai gelbėtojai, nei apie tai jiems buvo pranešta gyventojų.
 
Kranto gatvėje privačiame namų valdos žemės sklype esantis ūkinis pastatas užsiliepsnojo apie pietus, o gaisro židinys iš karto buvo matyti pastato stoge. Pamatę į dangų kylantį gausų dūmų kamuolį ir išgirdę šiferio pokšėjimą, Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai iš karto išvyko ieškoti gaisro, nes kilo įtarimas, kad kažkas dega Kranto arba Griškabūdžio gatvėje. Tik tada buvo gautas pranešimas apie degantį ūkinį pastatą Kranto gatvėje.

Atvykę gelbėtojai pamatė, kad ūkinio pastato stogas dega atvira liepsna. Pastatas yra mūrinis, vieno aukšto su gelžbetonine perdanga, stogas dengtas šiferiu, jis ir nudegė per gaisrą. Taip pat sudegė batutas, aštuonios lengvojo automobilio padangos, apgadinti arba sulieti įvairūs staliaus įrengimai ir įrankiai bei kitos medžiagos, naudojamos baldų gamybai – namo šeimininkas užsiima baldų gamyba, o gamybinės patalpos įrengtos ūkiniame pastate.

Pirminiais duomenimis, gaisras galėjo kilti dėl dūmtraukio įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimo. Gaisro priežastis dar tikslinama.

Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Rolandas Pavalkis sako, jog tai gana ironiškas atvejis, kai priešgaisrinė tarnyba visai čia pat, o ugniagesiai atvažiuoja per 20 min., ir tik tada, kai patys pastebi gaisrą.

Inspektorius prašo visų gyventojų atsakingiau reaguoti į aplink vykstančius reiškinius ir, pastebėjus ugnį ar kitokį įvykį, pranešti tarnyboms, o jau tik vėliau imti filmuoti ar fotografuoti savo telefonais. R. Pavalkis sako, jog dėl to, kad neva ilgai neatvyko į įvykio vietą, ugniagesiai sulaukė ir kaimynų priekaištų, tačiau patys žmonės paklausti, ar suskubo kviesti tarnybas laiku, atsakė neigiamai. Tiesa, kai kilo gaisras, namo šeimininkas taip pat buvo namuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos