baneris leidinys

Smurtavo
Lapkričio 19 d. apie 16 val. Grinaičių k.(Sudargo sen.), namuose, prieš moterį (gim. 1964 m.) smurtavo sutuoktinis (gim. 1956 m.). Vyras buvo sulaikytas.
Lapkričio 19 d. apie 19 val. policijai pranešta, kad Gerdžiūnų k. (Kriūkų sen.) vyras (gim. 1987 m.), būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, smurtauja prieš tėvą (gim. 1954 m.). Įtariamasis buvo sulaikytas.
Lapkričio 21 d. apie 21 val. Šakiuose V. Kudirkos g., namuose, vyras (gim. 1990 m.) smurtavo prieš sutuoktinę (gim. 1991 m.). Po įvykio asmuo pasišalino.
Lapkričio 22 d. apie 19 val. policijai pranešta apie tai, kad Dievaičių kaime (Sudargo sen.) vyrą (gim. 1986 m.), kuris yra Grinaičių kaimo gyventojas, sumušė iš matymo žinomas Dievaičių k. gyventojas. Sumuštam asmeniui nustatytas 0,88 prom. girtumas, o smurtautojas iš įvykio vietos pasišalino. Jurbarko ligoninėje nukentėjusiajam diagnozuota galvos srities žaizdos.
 
Mirė
Lapkričio 22 d. apie 10 val. pranešta policijai apie tai, kad Žygėnų k. (Kidulių sen.) netoli gyvenamojo namo rastas šio kaimo gyventojo (gim. 1968 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Lapkričio 22 d. policija gavo pranešimą, Turčinų k. (Kudirkos Naumiesčio sen.) privačioje namų valdoje prie kieme stovėjusio automobilio rastas vyro (gim. 1989 m.) kūnas. Pirminiais duomenimis, vyras galimai buvo prispaustas automobilio, kurį remontavo.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos