baneris leidinys

Sutapimas ar ne, bet praėjusį savaitgalį, kai šalies kelius užgulė ledas ir sniegas, rajono keliuose netrūko įvairių smulkių eismo įvykių. Pasak policijos atstovų, šiuo metu, kada dėl judėjimo kontrolės yra smarkiai sumažėjęs automobilių srautas keliuose, avarijų savaitgalį buvo iš tiesų daug.

Sausio 16 d. apie 10 val. policija gavo pranešimą apie tai, jog netoli Šakių, Kumpupių k. ribose (Šakių sen.), kelyje Šakiai–Jurbarkas, kairėje kelio pusėje į griovį nuvažiavęs mažas tralas „Mercedes“. Tralas vežė vieną automobilį. Niekas nenukentėjo, medikų pagalbos neprireikė.
 
Šeštadienį apie 11 val. policija jau gavo pranešimą, kad Liepalotų k. (Lukšių sen.) automobilis „BMW“ dėl slidžios kelio dangos nuslydo nuo kelio į pusnį. Įvykio metu automobilis ir kitas turtas neapgadintas.

Tą patį šeštadienį 11.30 val. Pupių k. (Barzdų sen.) rastas nuo kelio sankasos nuvažiavęs automobilis „Nissan“. Paaiškėjo, kad jį vairavo blaivus Liepalotų k. gyventojas (gim. 1999 m.). Įvykio metu buvo apgadintas kelio ženklas. Automobilio dokumentai tvarkingi, teisę vairuoti asmuo turi. Buvo supildyta eismo įvykio deklaracija.

Šeštadienio popietę, apie 14 val., policijai pranešta apie tai, kad važiuojant nuo Pilviškių Barzdų link, pravažiavus apie 5 km, kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas rastas į griovį nuvažiavęs ir apvirtęs mikroautobusas „Opel Vivaro“. Paaiškėjo, kad autobusiuką vairavo blaivus Ukrainos pilietis (gim. 1987 m.). Kelio ženklai, kelio sankasa ar kitas turtas įvykio metu nebuvo apgadinti. Vairuotojas ir kartu vykę trys keleiviai nesužaloti. Kadangi vairuotojas galimai nepasirinko saugaus greičio ir neatsižvelgė į meteorologines sąlygas, nuvažiavo nuo kelio sankasos ir apvirto, jam buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Po 14 val. policija tą patį šeštadienį gavo pranešimą apie kitą apvirtusį autobusiuką. Nuo Barzdų miestelio Pupių k. link važiavo ir į griovį nulėkė bei ant stogo apsivertė mikroautobusas „Renault“. Medikų pagalbos vairuotojas atsisakė.

Sekmadienį pasieniečiai policijai pranešė apie eismo įvykį Burgaičių kaime (Sudargo sen.). Burgaičių kaime apie 10 val. M. Sederevičiaus gatvėje (prie Grinaičių ŽŪB) susidūrė automobiliai „Toyota“ ir  „Wolkswagen“. Įvykio metu abu vairuotojai buvo blaivūs, automobilių dokumentai tvarkingi, eismo įvykio deklaraciją dalyviai pildėsi patys, o dėl kaltės susitarė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos