baneris leidinys

Sausio 18–21 dienomis Šakių rajono policijos komisariatas sulaukė 38 pranešimų apie įvairius įvykius rajone, tačiau 10 proc. mažiau nei įprastai. Per tris dienas daugiausiai nelaimių atsitiko keliuose – vėl šeši eismo įvykiai, kurių didesnė dalis dėl slidžios kelio dangos.

Pirmadienio vakarą apie 22 val. lengvasis automobilis „Mercedes Benz“važiuodamas Šakių link kliudė stirną, bet gyvūnas liko gyvas, pabėgo į miškus, automobilis apgadintas nestipriai.
 
Sausio 19 d. policijai pranešta apie nuslydusį nuo kelio „Opel Vectra“ kelyje tarp Griškabūdžio ir Degutinės. Dar tą patį antradienį policija gavo pranešimą, kad lengvasis automobilis važiavo nuo Griškabūdžio į Šakius, nepaisydamas draudžiamųjų ženklų ir kirsdamas policijos įrengtus postus.

Trečiadienį pranešta apie tris eismo įvykius rajono keliuose. Iš ryto, apie 10 val. pareigūnų prireikė Voverių k. Sodų ir Lauko gatvių sankryžoje susidūrusiems automobilių „Dacia“ ir „Audi“ vairuotojams, nes šie nesusitarė taikiai dėl kaltės.

Tą pačią dieną, apie 13 val., pranešta apie nuo kelio nuslydusį automobilį „Mercedes Benz“ Kubilėlių kaime (Kudirkos Naumiesčio sen.). Lengvasis automobilis nuslydo dėl galimai slidžios kelio dangos.

Trečiadienio vakarą, apie 19 val., policija gavo pranešimą apie nuvažiavusį nuo kelio automobilį „Nissan“ Bridžių kaime (Šakių sen.). Galimai automobilis nuslydo dėl slidžios kelio dangos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos