baneris leidinys

Trečiadienio vakarą dalis rajono gyventojų liko be elektros. Tai atsitiko ne todėl, kad smarkavo gūsingas vėjas, o dėl to, kad dirbdamas laukus elektros stulpą nuvertė traktorius.
 
Incidentas įvyko Valakbūdžio kaime (Šakių sen.), kada traktoriaus vairuotojas užkabino elektros stulpą ir jį nuvertė. Apie įvykį tarnybas nedelsiant informavo pats vairuotojas. Policijos duomenimis, traktorininkas buvo blaivus, o transporto priemonė tvarkinga, su visais reikiamais dokumentais. Iš karto po įvykio buvo užpildyta eismo įvykio deklaracija.

Trečiadienio vakarą be elektros liko 129 vartotojai. Elektra dingo ne tik Valakbūdyje, kuriame yra tik kelios gyvenamos sodybos, bet ir aplinkiniuose kaimuose. Kaip informavo Elektros energijos skirstymo operatoriaus (ESO) Ryšių su visuomene projektų vadovas Paulius Kalmantas, ketvirtadienio rytą visiems vartotojams elektros tiekimas jau buvo atstatytas, avarijos padariniai likviduoti. Remdamasis praktika, ESO atstovas teigia, kad tokiais atvejais patirtą žalą paprastai atlygina draudimas, jeigu transporto priemonė buvo drausta, o jeigu draudimo nėra, tada atsakomybė tenka kaltininkui.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos