baneris leidinys

avarija 08 20
Naktį iš pirmadienio į antradienį netoli Barzdų buvo aptiktas nuo kelio nuvažiavęs ir galimai ne kartą apsivertęs lengvasis automobilis „Audi A6“, kurio vairuotojas buvo neblaivus ir bandė bėgti.


Pirmadienio naktį policijos pareigūnams buvo pranešta apie Mergbūdžio kaime (Barzdų sen.) nuo kelio nuvažiavusį automobilį. Pareigūnams atvykus į vietą, transporto priemonės savininkas sugalvojo sprukti, tačiau netrukus buvo sulaikytas. Paaiškėjo, jog jis yra neblaivus.
 
Apie nuo kelio nuvažiavusį automobilį „Audi A6“ tarnyboms pranešta apie 1 val. nakties. Atvykę į vietą pareigūnai transporto priemonėje rado automobilio savininką (gim. 1990 m.), o šis, pamatęs pareigūnus, pradėjo bėgti. Netrukus vyras sulaikytas, jam nustatytas 2,42 prom. girtumas. Paaiškėjo, kad automobilio savininkas pats ir vairavo transporto priemonę.

Automobilis buvo išgabentas į saugojimo aikštelę, o į įvykį teko atvykti ir ugniagesiams gelbėtojams, kurie atjungė akumuliatorių ir nuo važiuojamosios kelio dalies nuvalė automobilio nuolaužas ir išsiliejusius skysčius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos