baneris leidinys

saugaus eismo stoteles griske
Šakių rajono policijos komisariatas vykdė prevencinę saugaus eismo akciją  – dalijo lankstinukus, atšvaitus, ryškiaspalves liemenes, žibintus ir aiškino, koks turi būti techniškai tvarkingas dviratis. (R. Majauskaitės nuotr.)


Rugpjūčio 17 d. Kudirkos Naumiestyje ir Griškabūdyje vyko prevencinės saugaus eismo akcijos, skirtos atkreipti dviračių, paspirtukų ir kitų transporto priemonių vairuotojų bei pėsčiųjų dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai.
 
Valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamos saugaus eismo stotelės šių metų rugpjūčio pradžioje pradėjo kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius.

Kaip pastebėjo Šakių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, vykdžiusi šią prevencinę priemonę, mažuose miesteliuose ypač gausu techniškai netvarkingų dviračių.

Vieniems dviratis – patogi susisiekimo priemonė, kitiems – maloni pramoga. Svarbu nepamiršti, kad, norint saugiai pasiekti savo kelionės tikslą, svarbu laikytis Kelių eismo taisyklių, kurios galioja ir dviračių vairuotojams. Apie tai buvo informuoti Kudirkos Naumiesčio ir Griškabūdžio gyventojai.

„Šiandien didžiausią dėmesį skiriame būtent dviračių vairuotojams, kurie dažnai nedėvi liemenių, neturi būtinų šviesos žibintų, atšvaitų, tvarkingo garsinio signalo. Įspėjame juos, kadangi to pasekmės yra tikrai labai skaudžios“, – sakė Šakių bendruomenės pareigūnė.

Pareigūnė A. Mockevičiūtė patikrino, kaip dviračių vairuotojai laikosi KET, dalijo vizualinę medžiagą apie reikalavimus šiems eismo dalyviams, atšvaitus, ryškiaspalves liemenes, žibintus, paaiškino apie jų svarbą, papasakojo, koks turi būti techniškai tvarkingas dviratis.

Kalbinti eismo dalyviai teigė važinėjantys atsakingai, žinantys Kelių eismo taisykles, tačiau pasitaikė ir tokių, kurie dėl keleto KET pažeidimų buvo draugiškai įspėti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos