baneris leidinys

avarija valenciunai
Penktadienio pavakarę kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas, ties Valenčiūnais, susidūrė automobilis „Opel Vivaro“ ir traktorius „John Deere“. Eismo įvykio metu niekas nenukentėjo, vairuotojai buvo blaivūs.


Praėjusį savaitgalį rajono keliuose netrūko smulkių eismo įvykių – į šalikelę nuvažiavo traktoriaus purkštuvas, susidūrė automobiliai. Gelbėtojams teko plauti kelio dangą.
 
Penktadienį apie 16 val. Bliuviškių kaime (Griškabūdžio sen.) Šakių ir Jovarų gatvių sankirtoje į griovį nuvažiavo purkštuvas „Hosch Leeb S LT“, nors pats traktorius „John Deere“ liko stovėti ant kelio. Iš purkštuvo išbėgo tepalai, kuriuos vėliau nuplovė ugniagesiai gelbėtojai. Jie ir padėjo ištraukti iš griovio apvirtusį purkštuvą.

Tą pačią dieną apie 18 val. tarnybos gavo pranešimą, kad kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas, ties Valenčiūnais, susidūrė automobilis ir traktorius. Ir lengvojo automobilio„Opel Vivaro“ vairuotojas (gim. 1976 m.), ir vyras (gim. 1963 m.), vairavęs traktorių „John Deere“, buvo blaivūs. Per įvykį apgadintas „Opel Vivaro“ automobilis.

Rugpjūčio 22 d. apie 19 val. tarnyboms pranešta, kad Judrių kaime (Kidulių sen.) susidūrė du automobiliai. Automobilį „VW Touran“ vairavo vyras (gim. 1999 m.), o automobilį „Opel“ vairavo moteris (gim. 1962 m.). Įvykio metu abu vairuotojai buvo blaivūs, automobilių dokumentai tvarkingi. Pirminiais duomenimis, moteris, išvažiuodama iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio vyro. Vairuotojai dėl kaltės sutarė, užpildyta eismo įvykio deklaracija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos