baneris leidinys

Sukčiavimas
Rugpjūčio 16 d. apie 11 val. policijai pranešta apie tai, jog Šakių rajono gyventojas (gim. 1974 m.) nusprendė nusipirkti traktoriuką-žoliapjovę ,,Husqvarna“ ir pervedė pardavėjui 480 eurų, tačiau iki šiol traktoriuko negavo, o pinigų taip pat neatgavo. Su pardavėju susisiekti nepavyksta. Patirta 480 eurų žala.

Rugpjūčio 25 d. į policiją kreipėsi rajono gyventoja (gim. 1975 m.), kuri nurodė, kad šių metų rugpjūčio 19 d. ji internete rado skelbimą dėl paskolos teikimo ir parašė nurodytu elektroniniu pašto adresu. Vėliau paaiškėjo, kad tai apgaulė, o iš nukentėjusiosios buvo išvilioti pinigai. Patirta 1 tūkst. 151 eurų žala. Abiem sukčiavimo atvejais policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 182 straipsnį, kurio pirma dalis numato, jog už sukčiavimą asmuo baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Smurtavo
Rugpjūčio 24 d. apie 18 val. Girėnų k. (Šakių sen.) vyras (gim. 1960 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1972 m.). Smurtavęs asmuo sulaikytas.

Mirė
Rugpjūčio 25 d. apie 10 val. Veršių k. (Sintautų sen.) rastas mirusio vyro (gim. 1961 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos