baneris leidinys

Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai pastarosiomis dienomis gavo keletą pranešimų apie kelis sukčiavimo atvejus rajone. Net du ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl vagysčių iš patalpų, kada po neaiškios tautybės moterų apsilankymo gyventojų namuose dingo pinigai.
Policijos duomenimis, rugpjūčio 23 d. dvi nenustatytos tapatybės galimai romų tautybės moterys (viena šviesių plaukų, kita tamsių plaukų) apsilankė Gelgaudiškio ir Kriūkų seniūnijų gyvenvietėse ir įvykdė vagystes. Anot liudininkų, užėjusi šviesių plaukų moteris teiravosi gyventojų, ar šiuo adresu pardavinėjami pomidorai, ar galėtų duoti atsigert vandens. Toks būdas galimai buvo naudojamas norint nukreipti gyventojų dėmesį, nes kol pirmoji kalbasi, antroji moteris ieško namuose grynųjų pinigų. Po to abi moterys pasišalina: sėda į prie namų laukiantį nenustatytą sidabrinės spalvos automobilį ir nuvažiuoja nežinoma kryptimi.

Rugpjūčio 24 d. policija gavo iš Joginiškių k. (Kriūkų sen.) gyventojos (gim. 1950 m.) pareiškimą, kad yra dingę grynieji pinigai. Patirta 230 eurų žala.

Policijos pareigūnai prašo ką nors mačiusius ar pastebėjusius apibūdintas moteris ir jų automobilį, turinčius kitos tyrimui reikšmingos informacijos pranešti Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnams arba susisiekti su tyrėju šiais nurodytais numeriais: 8 640 33 293, (8 700) 63 235.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos