baneris leidinys

suoliukai zala3
Policijos pareigūnai aiškinasi, kas prieš mėnesį suniokojo Šakių miesto rekreacinėse zonose pastatytus naujus suoliukus. Kol kas įtarimai pareikšti penkiems asmenims.


Rugsėjo pradžioje rašėme, jog Šakių miesto paežerės parke per savaitgalį buvo suniokota dvylika naujų suoliukų, dar prieš tai penki suoliukai buvo sulaužyti J. Lingio parke, vienas nukentėjo ir pasiesartyje. Dėl šio incidento policijos pareigūnai pradėjo tyrimą, įtariami penki asmenys.
 
Anot Šakių policijos komisariato viršininko Aušrio Kvederevičiaus, kol kas tyrimas dar vyksta, byla teismui neperduota. Savivaldybės, kaip turto savininko, tikslas – išsireikalauti žalos atlyginimą. Vienas suoliukas atsiėjo daugiau kaip 300 eurų, tad suma siekia daugiau kaip 5 tūkst. 400 eurų. Savivaldybė tikisi šiuos pinigus atgauti iš chuliganizmą įvykdžiusių asmenų, o jeigu tai buvo nepilnamečiai, iš jų šeimų. Tiesa, pagal policijos pradėtą ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 187 straipsnį šį nusikaltimą padariusiems asmenims gresia ne tik paploninti piniginę, bet ir laisvės apribojimas arba atėmimas iki dvejų metų.

Kol kas naujų pranešimų apie suoliukų suniokojimą miesto parkuose ir kitose vietose, kur šįmet naujai įrengta smulkioji miesto infrastruktūra, nepranešta.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos