baneris leidinys

avarija koplytstulpis
Skriedamas į pakelę nesuvaldytas BMW ties Slavikais kliudė ir Šv. Jurgio skulptūrą, kurią nukirto ir nunešė net keliolika metrų nuo tos vietos, kur ji stovėjo. V. Kasperavičiaus nuotr.


Šeštadienio rytą netoli Slavikų pagrindinės sankryžos nesuvaldytas BMW automobilis nulėkė į pakelę ir „nuskynė“ Šv. Jurgio skulptūrą. Vairuotojui prireikė medikų pagalbos, automobilį teko vilkti iš laukų, o koplytstulpį, anot jos šeimininko, nežinia, ar dar apsimokės atstatyti.
 
Spalio 16 d. apie 10 val. kelyje Šakiai–Slavikai ties 18 km BMW nulėkė į pakelę. Atvykę į vietą policijos pareigūnai rado nuo važiuojamosios kelio dalies nuvažiavusį ir laukuose prie kelio stovintį apgadintą BMW ir prie jo vaikštantį vyrą (gim. 1963 m.), kuris, kaip nustatyta, vairavęs automobilį ir jo nesuvaldęs, nuvažiavęs nuo kelio važiuojamosios dalies bei kliudęs prie kelio stovinčią medinę skulptūrą. Vairuotojas buvo blaivus, o transporto priemonės dokumentai tvarkingi.

Atvykę medikai išgabeno apžiūrai vairuotoją į Šakių ligoninę.

Įtariama, kad eismo įvykis atsitiko dėl to, jog vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, neįvertino meteorologinių ir važiavimo sąlygų.

Pareigūnai susisiekė ir su medinės skulptūros savininku Vintautu Kasperavičiumi. Skulptūra pastatyta dar 2018m. slavikiečio, ilgamečio ūkininko, agronomo V. Kasperavičiaus ir jo šeimos iniciatyva, buvo skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, jos autorius – jurbarkiškis Juozas Videika. Po incidento skulptūros šeimininkas pasiguodė savo feisbuko paskyroje – „buvo Jurgis ir Jurgio nėra“ bei įdėjo ant šono gulinčios skulptūros nuotrauką. Šis pranešimas sukėlė kai kurių komentatorių pasipiktinimą – esą nereikia verkti dėl „medžio gabalo“, svarbiausia, kad vairuotojas liko gyvas. Komentatoriai pasidalino į dvi stovyklas – vieni gynė Slavikams skulptūrą padovanojusį ūkininką, kiti piktinosi, kad šis paviešino įvykį ir žadėjo pasirūpinti medine skulptūra, kad ši vėl būtų atstatyta.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos