baneris leidinys

Tai rekordinė šiemet sukčių išviliota suma. Marijampolės apskrities policija, be šio atvejo, tiria dar du atvejus, kai asmenys į tariamą kriptovaliutos platformą iš viso pervedė 64,4 tūkst. eurų.

Sausio 11 d. 11.10 val. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariatas gavo pareiškimą, kad moteris (g. 1960 m.) nuo 2021 m. rugsėjo mėn. į kriptovaliuta prekiaujančią platformą pervedinėjo įvairias pinigų sumas. Bendra padaryta turtinė žala siekia 151 tūkst. 931 eurą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo.
 
Tą pačią sausio 11 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariate gautas pareiškimas. Jame teigiama, kad 72-ejų metų moteris nuo spalio 4 d. į užsienyje registruotą kriptovaliutos įmonę pervedė 27 tūkst. 350 eurų, o 22-ejų metų jaunuolis į tą pačią įmonę pervedė 37 tūkst. 100 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo.

„Sumos išties įspūdingos. Žmonės pinigus prarado internete pamatę reklamą, siūlančią greitai praturtėti. Paspaudę tam tikras nuorodas, užpildydavo kontaktinę informaciją, o vėliau su jais telefonu susisiekdavo rusiškai kalbantys asmenys. Žmonės patikėję, kad už nedideles pinigų sumas gali gauti didelę grąžą, įsisuko į sukčiavimo schemą. Nesulaukę žadėto pelno, suprato, kad buvo apgauti, tada kreipėsi į policiją“, – BNS sakė Marijampolės apskrities policijos atstovė Ieva Šlivinskienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos