baneris leidinys

Savivaldybės svetainėje skelbiama, kad gegužės 3 d. Regionų apygardos administracinis teismas atmetė UAB „Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ ieškinį Šakių rajono savivaldybei dėl daugiau nei 246 tūkst. eurų žalos atlyginimo.
 
Kartu bendrovė prašė teismo iš savivaldybės priteisti 5 proc. dydžio metines palūkanas bei bylinėjimosi išlaidų atlyginimą. Teismas nė vieno iš šių reikalavimų netenkino, o klausimą dėl savivaldybės patirtų bylinėjimosi išlaidų atlyginimo perdavė spręsti Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.
 
Ieškinį bendrovė pareiškė teigdama, kad savivaldybė savo veiksmais užkirto bendrovei galimybę gauti pajamas iš nuotekų tvarkymo veiklos. Šios pozicijos bendrovė laikėsi neatsižvelgdama į tai, jog ir Konkurencijos taryba anksčiau buvo atsisakiusi pradėti tyrimą dėl savivaldybės veiksmų. Ši byla administraciniame teisme bendrovės iniciatyva nagrinėjama dar nuo 2020 m. balandžio mėn. Sprendimas priimtas po to, kai tas pats teismas dar 2021 m. kovo mėn. buvo nusprendęs, jog bendrovės reikalavimai savivaldybei yra nepagrįsti.

Sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos