baneris leidinys

slavikai
Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas trečiadienį pranešė, kad Šakių rajone vyro sužalotą šunį teko užmigdyti. Pirminiais duomenimis, sausio 17 d. Slavikų kaimo Mokyklos gatvėje 50-metis vyras žiauriai elgėsi ir sužalojo savo šunį. Dėl padarytų sunkių sužalojimų gyvūnui buvo atlikta eutanazija. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

Kaip skelbia lrytas.lt, kaimo žmones pribloškė, jog keturkojį pražudė pats šeimininkas, aplinkinių teigimu, be galo mylėjęs savo augintinį.

Kaimynai sako, kad niekada nebuvo jokių požymių, jog vyriškis būtų linkęs smurtauti ar šiaip ką nuskriausti.

„Nežinia, kas jam pasidarė. Girdėjome, jog po šio įvykio vyrą išvežė į psichiatrijos ligoninę“, – kalbėjo kaimo žmonės, sunkiai atsigaunantys po patirto šoko.

Vyriškis gyvena vienas iš tėvų paveldėtame name. Prieš kelerius metus įsigijo belgų aviganį. Kaimo gyventojai pasakojo, kad vyriškis su augintiniu visur vaikščiodavo kartu – ir į parduotuvę, ir pasivaikščioti palei Šešupę. Gyventojų teigimu, vyras tikrai mylėjo šunį ir juo rūpinosi. Anot gyventojų, vyras keleri metai nebegirtauja, kiekvieną sekmadienį eidavo į Mišias.

„Atkreipėme dėmesį, jog bažnyčioje jis nuolat sėdėdavo toje pačioje vietoje. Jis turi auksines rankas, užsiima medžio darbais. Gamino baldus, viešoje kaimo erdvėje pastatė suoliuką, turėjo projektų su seniūnija <...>. Nebuvo jokio įtarimo, jog jis turi kokių nors sveikatos problemų“, – lrytui.lt pasakojo viena Slavikų gyventoja.

Kaimo žmonės apie kaimyną kalbėjo tik palankiai, todėl netikėtas įvykis juos sukrėtė iki širdies gelmių. Įtarimas, jog su slavikiečiu kažkas negerai, kilo naktį į antradienį. Vyras baladojosi į gatvės kaimynų duris. Vieni jo neįsileido, kiti, pamatę kruvinas vyriškio rankas, suprato, jog įvyko nelaimė. Vyro kieme jie rado merdintį belgų aviganį ir iškvietė policiją. Vyriškis elgėsi ir kalbėjo neadekvačiai, tikino, jog šuo jį puolė, todėl jis gynėsi kirviu.

Žiauriai sužalotas keturkojis buvo nugabentas pas veterinarą. Išgelbėti šuns gyvybę buvo nebeįmanoma, todėl, kad nelaimėlis nebesikankintų, jis buvo užmigdytas. Savo šunį užkapojęs vyras buvo išvežtas į ligoninę.

„Kai sugrįš iš ligoninės, jam bus didelis smūgis, kai neberas savo mylimo šuns ir kai suvoks, ką padarė“, – sakė Slavikų kaimo gyventojai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos