baneris leidinys

ugniagesiai atv duru
Kiekvieną šeštadienį ugniagesiai gelbėtojai kviečia užsukti į svečius – pamatyti pirmines gaisrų gesinimo priemones, susipažinti su ugniagesių gelbėtojų darbu ir saugios gyvensenos pagrindais. Asociatyvi nuotr.


Ugniagesiai gelbėtojai, rūpindamiesi gyventojų saugumu, kviečia gyventojus šeštadieniais apsilankyti gaisrinėse – su ugniagesių gelbėtojų darbu bus galima susipažinti ir Šakių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje.
 
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas nuo šių metų gegužės 20 d. šeštadieniais nuo 10 iki 12 val. kviečia šeimas su vaikais, jaunimą ir vyresnius žmones apsilankyti šalies gaisrinėse, susipažinti su ugniagesių gelbėtojų darbu ir saugios gyvensenos pagrindais. Užsukti pas ugniagesius į svečius bus galima kiekvieną šeštadienį visus šiuos metus.

Pasak Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Virginijaus Rekešiaus, ir Šakių ugniagesiai gelbėtojai šeštadieniais atvers gaisrinės duris, kad pasidalintų savo patirtimi ir patartų, kaip pasirūpinti saugumu. Pareigūnai susitikimų metu paaiškins, kaip išvengti gaisro namuose ir kaip elgtis jam kilus, parodys pirmines gaisrų gesinimo priemones, primins, kodėl namuose būtina turėti autonominį dūmų detektorių, o vaikai galės pasimatuoti ugniagesių gelbėtojų šalmą ir pasėdėti gaisriniame automobilyje.

„Jau praėjusį trečiadienį turėjome kelias ekskursijas. Ir anksčiau mūsų gaisrinėje buvo praktikuojamas gyventojų apsilankymas siekiant stiprinti gaisrų prevenciją“, – sakė V. Rekešius.

Kaip skelbia priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, šiemet šalyje gaisruose žuvo 45 žmonės, pernai per tą patį laiką žuvo 36 gyventojai. Pagrindinės žūčių gaisruose priežastys – neatsargus rūkymas ir neatsakingas elgesys su ugnimi. Tad ugniagesiai nori priminti gyventojams, kad jie taip pat nepamirštų pasirūpinti savo senyvais tėvais – įrengtų jų namuose dūmų detektorius, suremontuotų krosnis, sutvarkytų elektros įrangą. Pasak ugniagesių, tik rūpindamiesi vieni kitais mes galime išvengti skaudžių nelaimių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos