baneris leidinys

fejerverkaiKiekvieną savaitgalį vidurnaktį jau tapo įprasta, kad dangų nušviečia fejerverkai - taip triukšmingai  įpratome  švęsti ne tik miesto, bet ir asmeninius gimtadienius.  

Norime priminti, kad pagal nuo 2010  m. liepos 1 d. įsigaliojusį Civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos kontrolės įstatymą draudžiama naudoti civilines pirotechnikos priemones (išskyrus 1 kategorijos fejerverkus) arčiau kaip 30  metrų nuo mokyklų, gydymo ir reabilitacijos įstaigų, kulto, šarvojimo patalpų, jeigu tai nesuderinta su atsakingais už šių pastatų (statinių) ar patalpų eksploatavimą asmenims, taip pat  jeigu trikdo  viešąją  rimtį, naudoti civilines pirotechnikos priemones  nuo  22 iki 6 val. (išskyrus švenčių dienas, taip pat masinių pramogų renginius, kuriuos rengti savivaldybės taryba  yra išdavusi leidimą).  

Įspėjame, ramybės metu - nuo  22 iki 6 val. šaudomi fejerverkai - viešosios tvarkos pažeidimas, ir gavus skundą dėl  viešosios  rimties trikdymo bus  taikoma administracinė atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos Administracinės teisės pažeidimų kodeksą. Bauda siekia iki 300 litų , o pakartotinai padarytas  pažeidimas , jau  bausto asmens,  užtraukia  baudą nuo 300 litų  iki 1000 litų. Tad primename, kad gyventojai  švęsdami asmenines šventes  ir fejerverkais norėdami  jas paįvairinti, juos gali naudoti iki 22 val., vėlesniu laiku reikalingas  savivaldybės administracijos leidimas.

Comments are now closed for this entry

06

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos