baneris leidinys

Rajono apylinkės teisme išnagrinėta Jurbarko gyventojos Jovitos Pažereckienės (gim. 1980m.) administracinio teisės pažeidimo byla. Iki tol niekur nedirbanti moteris buvo neteista.

Birželio 25-ąją Jovita Pažereckienė automobiliu „Ford Galaxy“  iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities važiavo į Lietuvą. Čia jos automobilį nutarė patikrinti pareigūnai.

Jų spėjimas pasitvirtino. Moteris, paslėpusi vairuojamoje transporto priemonėje prie oro pagalvės esančiose ertmėse bei priekiniuose automobilio posparniuose, gabeno 200 pakelių cigarečių ,,Bond Street Lights”, nepaženklintų Lietuvos banderolėmis, kurių vertė su mokesčiais  - 1 tūkst. 406 Lt.

Dar iki pažeidimo nagrinėjimo J.Pažereckienė visiškai prisipažino padariusi administracinį teisės pažeidimą, paaiškino, kaip cigaretes paslėpė priekinėje automobilio panelėje esančioje oro pagalvės vietoje. Iš viso sudėjo 11 blokų cigarečių.
 
Pažeidimą, pasak J. Pažereckienės, ji padarė dėl labai sunkios materialinės padėties, nes nei ji pati, nei sutuoktinis nedirba, gyvena tik iš mokamos pašalpos vaikui ir atsitiktinių pajamų. Šiuo metu už gyvenamąjį būstą yra susidariusi skola, kurią reikėjo padengti, nes gavo pranešimą, kad bus taikomos priverstinės priemonės.  Specialiai slėptuvių automobilyje nerengė.

Teismas J.Pažereckienės atsakomybę lengvinančia aplinkybe pripažino tai, kad moteris prisipažino ir gailisi, pažeidimą padarė dėl labai sunkios materialinės padėties.

Rajono apylinkės teismas pripažino Jurbarko gyventoją J.Pažereckienę kalta dėl kontrabandos gabenimo ir skyrė jai 5 tūkst. litų piniginę baudą.

Automobilis „Ford Galaxy“, nuosprendžiui įsiteisėjus, bus grąžintas savininkei.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

14-1

Reklama


kaimynai


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos