baneris leidinys

Dingo be žinios
Rugsėjo 15 dieną gautas pranešimas, kad rugpjūčio 12 dieną Veršių kaime, Sintautų seniūnijoje gyvenantis 23 metų G. K. iš savo namų išvyko į Čekiją ir dingo be žinios.

Sumušė pažįstamas
Rugsėjo 15 dieną, 22.46 val. į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Liepalotų kaime, Lukšių seniūnijoje gyvenanti V. S. (gim.1970m.). Moteriai nustatyta galvos smegenų sukrėtimas, krūtinės sumušimas, kaklo ketvirto slankstelio panirimas. Suteikus medicininę pagalbą ji išleista gydytis į namus. Pirminiais duomenimis nukentėjusiąją V. S. jos pačios namuose, kilus tarpusavio konfliktui, rankomis į įvairias kūno vietas sumušė jai pažįstamas pilietis.

Pavogė
Rugsėjo 16 dieną, 07.15 val. sintautiškė N. J. pastebėjo, kad iš gyvenamosios sodybos ūkiniame pastate įrengto garažo pavogta savaeigė žoliapjovė ,,Husqvarna“ bei trimeris. Padaryta turtinė žala. Į garažo vidų patekta pro nerakintas šonines duris.
 
Rugsėjo 16 dieną, 8.30 val. pastebėta, kad pro langą įsibrauta į pilietei S. I. Č. priklausantį negyvenamos sodybos namą, esantį Nemuno g., Gelgaudiškyje. Iš namo virtuvės pagrobtas buitinis dujų balionas.

Rugsėjo 18 dieną, apie 12 val. šakietei D. R. (gim.1955m.) „Cento“ parduotuvėje, esančioje Bažnyčios gatvėje, Šakių mieste iš švarko kišenės dingo mobiliojo ryšio telefonas „Samsung C5510“. Padaryta  turtinė žala.

Sužaloti prie kultūros namų
Rugsėjo 18 dieną policijoje gautas Lepšių kaime, Lukšių seniūnijoje gyvenančio E. R.(gim.1990m.) pranešimas, kad rugsėjo 17 dieną, apie 23 val., kilusio konflikto metu prie kultūros namų Gelgaudiškyje, jį sumušė nepažįstamas asmuo, suduodamas kumščiu į veidą. Nukentėjusiajam E. R. paskirta teismo medicinos ekspertizė sveikatos sutrikdymui nustatyti.

Rugsėjo 19 dieną, apie 1.30 val., prie Griškabūdžio kultūros centro nepažįstamas asmuo sužalojo griškabūdietį T. N. (gim. 1990 m.), suduodamas smūgį ranka į veidą. Šakių ligoninėje nukentėjusiajam diagnozuota nosikaulio lūžimas, nosies žaizda.

Comments are now closed for this entry

05

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos