baneris leidinys

Staiga mirė
Rugsėjo 23 dienos vakare Šakių seniūnijos Briedžių kaimo gyventojas V. K. (gim. 1955 m.) savo namuose rado staiga mirusią žmoną V. K. (gim. 1979 m.). Policijos pareigūnai, apžiūrėję kūną išoriškai, smurto žymių nenustatė. Mirties priežasčiai nustatyti V. K. kūnas buvo išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko ekspertinį skyrių.

Rasti sprogmenys
Kasant bulves, ūkininkui K. D. priklausančiuose laukuose, buvo rasta 88 mm vokiška reaktyvinė prieštankinė granata. Pavojų aplinkiniams kėlusią granatą vietoje sunaikino Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai.

Rugsėjo 26 dienos popietę Šakių seniūnijos Daugėliškių kaime buvo rastas 105 mm artilerijos sviedinys. Sprogmenį išminuotojai sunaikino vietoje.
 
Vogė
Rugsėjo 23 dienos vakare grįžęs į namus Plokščių seniūnijos Būdelės kaimo gyventojas A. Š. (gim. 1955 m.) rado pravirą savo gyvenamojo namo kambario langą. Kambaryje jis pasigedo ten buvusio motorinio pjūklo „STIHL“, kurio vertė - 350 litų. Turtas nedraustas. Apžiūros metu įvykio vietoje laužimosi žymių nerasta.

Rugsėjo 27 dieną Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą apie įvykdytą vagystę Lekėčių seniūnijoje, Šėtijų kaimo gyventojo R. E. Š. (gim. 1966 m.) sodyboje. Rugsėjo 23 dieną vyriškis, atvykęs į savo sodybą, pasigedo spiningo ,,Schimano“ su rite bei valu, kuris buvo atviroje stoginėje prie gyvenamojo namo. Rugsėjo 27 dienos pavakarę jis pastebėjo, kad iš sodybos kieme stovėjusio nerakinto automobilio „Ford Escort“ pagrobtas elektrinis rankinis oblius ,,Rebir“, skaldymo kirvis bei kiti daiktai.

Stambi vagystė buvo įvykdyta Barzdų seniūnijoje Gražiškių kaime. Apie vyrui priklausančioje ir laikinai negyvenamoje sodyboje įvykdytą vagystę policijai pranešė D. T. Moteris pastebėjo, kad išplėšus gyvenamojo namo durų ir dalies ūkinių pastatų durų pakabinamų spynų tvirtinimus, buvo įsibrauta į gyvenamąjį namą ir ūkinius pastatus. Iš gyvenamojo namo ilgapirščiai pavogė šaldytuvą, televizorių, tris benzininio pjūklo grandines, iš ūkinių pastatų pavogė gręžimo staklės, suvirinimo aparatą, kompresorių, apie 20 metrų keturių gyslų elektros kabelio. Iš sodyboje esančio šulinio pavogtas vandens siurblys, taip pat apie 40 metrų elektros laido, išvedžioto tarp gyvenamojo namo ir ūkinių pastatų.

Apsinuodijo
Rugsėjo 28 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas Kriūkų seniūnijos Joginiškių kaimo gyventojas A. K. (gim. 1988 m.). Jam medikai diagnozavo apsinuodijimą antifrizu. Po medikų apžiūros vyriškis buvo paguldytas į Reanimacijos skyrių. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Comments are now closed for this entry

05

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos