baneris leidinys

Rado mirusius
Rugsėjo 29 dieną savo namuose, esančiuose Sudargo seniūnijos Grinaičių kaime, lovoje staiga mirė I. P. (gim. 1959 m.) Mirusiosios lavonas be išorinių smurto žymių.

Spalio 1 dieną policijai buvo pranešta, kad Griškabūdžio seniūnijos Patašinės kaimo parduotuvės „Romudava“, priklausančios R. Č., kieme, prie ūkinio pastato, buvo rastas kauniečio R. A. (gim. 1958 m.) lavonas. Apžiūrėjus lavoną išoriškai, smurto žymių nepastebėta.

Spalio 1 dienos popietę policijai telefonu buvo pranešta, kad Kriūkų seniūnijos Joginiškių kaime T. S. priklausančiame bute staiga mirė Užliedžių seniūnijos Giraitės kaimo gyventojas B. J. Č. (gim. 1942 m.). Apžiūrėjus lavoną išoriškai, smurto žymių nepastebėta.

Spalio 3 dieną Lukšių miestelio A. Tatarės gatvėje gyvenamajame name, lovoje staiga mirė I. L. (gim. 1928 m.). Apžiūrint lavoną išoriškai, jokių smurto žymių nenustatyta.
 
Spalio 4-os naktį Šakių miesto Gimnazijos gatvėje esančiame bute staiga mirė vyriškis Ž. M. (gim. 1954 m.). Apžiūrint lavoną išoriškai, jokių smurto žymių nenustatyta.

Smurtavo
Rugsėjo 28 dieną moteris policijai pranešė, kad 2010 rugsėjo 24 - 25 dienomis prieš jos du mažamečius 6 ir 8 metų amžiaus sūnus iš matymo pažįstami paaugliai naudojo fizinį ir psichologinį smurtą.

Vogė

Rugsėjo 30 dienos popietę kidulietis V. K. (gim. 1925 m.) pastebėjo, kad vagys įsibrovė į prie jo namų esančius ūkinius pastatus. Iš patalpų pagrobė elektrinį galąstuvą, elektrinių pjovimo staklių diską bei du dviračio ratus.

Spalio 1 dieną Lukšių gyventojas R. V. (gim. 1969 m.) policijai pranešė, kad iš automobilio „MERSEDES BENZ ACTROS 1836“, priklausančio UAB „Vitlaima“, stovėjusio Lukšių miestelio Lygumų gatvėje, iš kuro bakų buvo išleista ir pavogta apie 550 litrų dyzelino. Nemaža dalis degalų yra ištekėjusi ant gatvės. Padaryta 1952 litų turtinė žala.

Apiplėšė
Rugsėjo 30 dieną Kudirkos Naumiesčio gyventojas V. J. J. (gim. 1947 m.) policijai pranešė, kad tos pačios dienos popietę pastebėję į jo namus įėjo du nepažįstami vyrai ir moteris. Jie prieš nukentėjusį V. J. J. panaudojo fizinį smurtą, pagrobė iš drabužių kišenės 50 litų ir dar reikalavo pinigų. Tačiau nieko bute neradę, pasišalino.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos