baneris leidinys

Rugsėjo 29 dieną Pagėgių rinktinės pasieniečiai sulaikė du jurbarkiečius, bandžiusius per Lietuvos – Rusijos Federacijos sieną gabenti cigarečių kontrabandą. Bandę bėgti kontradandininkai buvo sulaikyti jėga.

Trečiadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardos pasieniečiai Šakių rajono Žiūrių kaimo prieigose užfiksavo, kad per Šešupę iš Rusijos buvo perkeltos dėžės su cigaretėmis. Keli asmenys Lietuvos pusėje esančiuose krūmuose krovė dėžes į prie kranto privažiavusį automobilį. Kontrabandininkų sulaikyme dalyvavo Pagėgių rinktinės Specialiosios paskirties būrio pasieniečiai ir operatyvininkai. Dėžes krovę asmenys bandė pasprukti, tačiau pasieniečiams bėglius sulaikyti padėjo tarnybinis šuo.

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo 23-ejų ir 26-erių Jurbarko rajono gyventojai. Sulaikymo metu jie įnirtingai priešinosi VSAT pareigūnams, todėl pasieniečiams teko prieš kontrabandinkus panaudoti ašarines dujas ir tramdyti juos kovinių imtynių veiksmais. Kai šie aprimo, Pagėgių rinktinės pareigūnai vyrus surakino antrankiais. Prie Šešupės stovėjusiame automobilyje „Subaru Legacy“ ir šalia jo iš viso buvo 7 tūkst. pakelių cigarečių „Jin Ling“ su Rusijos banderolėmis. Abu Jurbarko rajono gyventojus pasieniečiai uždarė į areštinę.

Pagėgių rinktinėje dėl kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas. Baudžiamajame kodekse už šį nusikaltimą numatoma bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų. Cigaretės ir automobilis saugomi Šilgalių užkardoje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos