baneris leidinys

Sukčiai
Spalio 4 dieną iš matymo pažįstamas vyras iš Griškabūdžio seniūnijos Degutinės kaimo gyventojo A. V. (gim. 1982 m.) apgaule išviliojo asmens dokumentų duomenis. Pasinaudojęs senolio asmens duomenimis sukčius iš UAB ,,Sms Credit“ A. V. vardu paėmė 500 litų paskolą.

Vogė
Spalio 3 dieną Sintautų miestelio gyventoja V. C. (gim. 1969 m.) pastebėjo, kad iš jos ūkinio pastato vagys išnešė savadarbį trifazį malūną.

Chuliganizmas
Spalio 4 dieną Kudirkos Naumiesčio gyventojas P. M. (gim. 1929 m.) policijai pranešė, kad nepažįstamas asmuo metaliniu strypu išdaužė gyvenamojo namo aštuonių langų stiklus. Dūžtančios stiklo šukės sužalojo ir garbaus amžio P. M.

Negandos

Spalio 4 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas Plokščių kaimo gyventojas R. J. (gim.1966 m.). Jam medikai diagnozavo neaiškios kilmės komą, alkoholinę intoksikaciją, įtariamą galvos smegenų traumą. Vyriškis buvo paguldytas į Reanimacijos skyrių.
 
Spalio 4 dienos vakare iš matymo pažįstamas asmuo sumušė Gelgaudiškio seniūnijos Pakalniškių kaimo gyventoją A. M. (gim. 1984 m.). Vyriškis kreipėsi į Šakių ligoninės medikus. Jie neblaiviam A. M. nustatė pilvo sumušimą, galvos smegenų trauminę ligą, galvos sumušimą. Vyriškis buvo paguldytas į stebėjimo palatą.

Nukentėjo nepilnamečiai
Paskutiniu metu Šakių rajone nukentėjo net trys nepilnamečiai. Spalio 2 dieną į Šakių ligoninę buvo pristatytas dvejų metukų vaikas, kuriam medikai diagnozavo įvairių kūno vietų, 10-12 procentų, nudegimą.
Spalio 4 dieną į medikus kreipėsi nepilnametis. Jam medikai diagnozavo galvos smegenų trauminę ligą, galvos smegenų komociją, dešinio smilkinkaulio įtariamą lūžimą, nosies kaulo lūžimą, pilvo sumušimą. Po apžiūros vaikas buvo išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Nelaimėlį sumušė iš matymo pažįstami asmenys.

Spalio 5 dienos popietę Šakių mieste iš matymo pažįstamas jaunuolis ranka suduodamas du kartus į veido sritį, sumušė nepilnametį.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos