baneris leidinys

Vogė
Spalio 13 dieną Šakių seniūnijos Švarplių kaimo gyventojas V. B. policijai pranešė, kad iš jam priklausančių nerakintų fermų, esančių tame pačiame kaime, dingo aštuoni nenaudojami akumuliatoriai.

Spalio 15 dieną šakietis R. I. (gim. 1968 m.) pastebėjo, kad, išdaužus galinio lango stiklą, buvo įsibrauta į jam priklausantį automobilį „Ford Sierra“, stovėjusį sodybos kieme. Iš automobilio pavogta automagnetola, raktų ryšulį bei išduoto patento prekybai dokumentai.

Spalio 15 dieną Kudirkos Naumiesčio gyventojas A. B. (gim. 1931 m.) atėjęs į jam priklausančius garažus, esančius Kybartų gatvėje, pastebėjo, kad atplėšus durų dvi lentas, buvo įsibrauta į garažo vidų. Iš ten stovėjusio traktoriaus DT 14 pavogta 20 l dyzelinio kuro.  

Negandos

Spalio 9 dienos naktį į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas bandęs kartis Kudirkos Naumiesčio gyventojas L. M. (gim. 1955 m.). Vyriškis buvo paguldytas į Reanimacijos skyrių. Šiuo metu  jis hospitalizuotas Vilniuje.
 
Spalio 15 dienos pavakare Sudargo seniūnijos Rėžgalių kaimo gyventoja L. M. (gim. 1965 m.) kreipėsi į medikus dėl patirtų kūno sužalojimų. Ją į įvairias kūno vietas sumušė žentas T. L. (gim. 1980 m.).

Spalio 16 dienos ryte į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas Griškabūdžio seniūnijos Degutinės kaimo gyventojas P. B. (gim. 1966 m.). Vyriškiui buvo diagnozuotas pilvo sumušimas, blužnies plyšimas. P. B. paguldytas į ligoninės Reanimacijos skyrių. Pirminiais duomenimis, P. B. jo namo kieme per konfliktą, vykusį spalio 15 dieną, sumušė brolis P. G., gyvenantis tame pačiame kaime.

Spalio 17 dienos vakare į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Lukšių seniūnijos Lepšių kaimo gyventoja R. M. (gim. 1983 m.). Medikai moteriai diagnozavo kirstinę galvos žaizdą. Pirminiais duomenimis, ją spalio 17dienos pavakarę jos sodybos kieme per konfliktą sužalojo kaimynė, suduodama kibiru į galvą.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos