baneris leidinys

Mirė
Spalio 20 dienos popietę Griškabūdžio miestelio Sodybų gatvėje esančiame ūkiniame pastate buvo rastas taiga mirusios griškabūdietės R. J. (gim. 1948 m.) kūnas. Apžiūrint išoriškai smurto žymių nenustatyta. Mirties priežasčiai nustatyti R. J. kūnas buvo išsiųstas Mykolo Riomerio universiteto teismo medicinos instituto Jurbarko ekspertinį poskyrį.

Vogė
Spalio 20 dieną Kudirkos Naumiesčio seniūnijos Panovių kaimo gyventoja G. Š. (gim. 1948 m.) būdama savo darbo vietoje, esančioje Lingio g. 1, atėjusi į mokytojų kambarį, pasigedo savo juodos spalvos odinės rankinės su daiktais bei dokumentais.

Spalio 22 dieną į S. K. priklausančias dirbtuves, esančias Kriūkų seniūnijos Jokubonių kaime, ūkinio pastato durų pakabinamą spyną buvo patekta į ūkinio pastato vidų. Iš ten pavogė du akumuliatorių pakrovėjus, vieną mėlynos spalvos, o antrą geltonos spalvos „CLAAS“. Iš stovėjusio dirbtuvėse javų kombaino „FORTSCHRITT E 524“ kuro bako pavogta apie 50 litrų žymėto dyzelinio kuro.

Negandos
Spalio 23 dienos vėlyvą vakarą į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas Striūpų kaimo gyventojas G. B. (gim. 1979 m.). Jam medikai nustatė apatinės lūpos muštą žaizdą, dantų lūžimus, girtumą. Po medikų apžiūros jis buvo išleistas į namus.

Spalio 24 dieną Gelgaudiškio seniūnijos Pajotijų kaimo gyventojas J. K. (gim. 1986 m.), policijai pranešė apie tai, kad tos pačios dienos popietę R. S. pirtyje, esančioje Pajotijo kaime, atvykęs iš matymo pažįstamas vyriškis pradėjo konfliktą. Jis smogė ranka vieną kartą į veido sritį ir smūgiu nuskėlė vieną priekinį dantį. Po konflikto iš matymo pažįstamas vyriškis iš karto pasišalino.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos