baneris leidinys

Vogė
Spalio 25 dieną A. B. (gim. 1965 m.), registruota Griškabūdžio seniūnijos Paluobių kaime, atvykusi į jos nuomojamą negyvenamą sodybą, esančią Kriūkų seniūnijos Jokūbonių kaime, pastebėjo, kad buvo įsibrauta į ūkinio pastato vidų. Iš ūkinio pastato buvo pavogtas moters motoroleris be valstybinio registracijos numerio.

Gabeno
Spalio 25 dieną Barzdų seniūnijos Baltrušių kaimo gyventojas I. M. (gim.1973 m.) buvo sustabdytas Ambrasų kaime. Vyriškis, važiuodamas automobiliu „AUDI 100 AVANT“, gabeno 10 litrų etilo alkoholio skiedinio. Manoma, kad I. M. turėjo tikslą jį realizuoti.

Sprogmenys
Šakių seniūnijos Kuodžių kaimo ribose, miške buvo rasti nuo karo laikų užsilikę sprogmenys, tai 75 mm artilerijos sviedinys ir 12,7 mm šovinys. Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono pareigūnai sprogmenis sunaikino vietoje.

Chuliganizmas
Spalio 26 dieną policijai buvo pranešta apie tai, kad išdaužyti automobilio „Opel Astra“, priklausančio šakiečiui A. M. (gim. 1987 m.) trijų langų stiklai. Padaryta 200 litų turtinė žala. Automobilis stovėjo Šakių miesto J. Basanavičiaus gatvėje esančio negyvenamo namo kieme.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
69

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos