baneris leidinys

rukalaiPirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai pasienyje su Rusija sulaikė automobilį, kuriame buvo įrengta slėptuvė rūkalams gabenti.

Nuotr.  Patikros metu iš slėptuvės pasieniečiai ištraukė 468 pakelius „Bond Street“ cigarečių, pažymėtų rusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.


Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai už puskilometrio nuo Ramoniškių pasienio kontrolės punkto pakartotinai patikrinti sustabdė lengvąjį automobilį „Audi 100“. Jį vairavęs vyras VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus dokumentus, išduotus 26 metų Jurbarko miesto gyventojui. Vairuotojas prieš kelias minutes per minėtą kontrolės punktą buvo legaliai atvykęs iš Kaliningrado srities.

Automobilio apžiūros metu pasieniečiai už galinės keleivių sėdynės aptiko specialiai išpjautą ertmę. Paaiškėjo, kad automobilyje „Audi 100“ įrengta slėptuvė, skirta rūkalams gabenti. Automobilio degalų bake buvo įdėta mažesnė talpa, į kurią per standartinę angą buvo pilami degalai. Nedidelio kiekio kuro užtekdavo nuvykti į kaimyninę valstybę ir grįžti atgal. Likusi kuro bako ertmė buvo skirta kontrabandiniams rūkalams gabenti. Patikros metu iš slėptuvės pasieniečiai ištraukė 468 pakelius „Bond Street“ cigarečių, pažymėtų rusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais. Rūkalai ir automobilis laikinai saugomi Rociškių užkardoje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos