baneris leidinys

Rado lavoną
Sausio 3 dieną, apie 8 val., Šakių seniūnijos Kadarinių kaime, sodybos teritorijoje, greta gyvenamojo namo, rastas sodybos šeimininko J. G. (gim. 1967 m.) lavonas. Apžiūrint lavoną, abiejose rankose pastebėti nubrozdinimai dešinio klubo srityje, paraudimas bei patinimas kairiajame skruoste.

Išviliojo pinigus
Sausio 3 dieną, apie 16 val., apgaulės būdu iš šakietės D. J. (gim. 1936 m.) nepažįstami asmenys už tariamai sūnaus padarytą eismo įvykį, kurio metu buvo sužalotas žmogus, išviliojo 2000 litų.

Gruodžio mėnesį, tiksliai nenustatytą dieną, šakietis E. L. (gim. 1952 m.) pastebėjo, kad iš jo gyvenamojo namo kambaryje buvusios sekcijos stalčiaus dingo jam priklausanti DnB NORD banko elektroninė mokėjimo kortelė su PIN kodu. Iki gruodžio 31 dienos iš minėtos kortelės sąskaitos buvo pasisavinta 350 litų.

Sausio 3 dienos vidurdienį iš Kidulių į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas mažametis su sužalota galva. Turimais duomenimis, vaikas žaidė ant laiptų ir krisdamas nuo jų susižalojo. Gydymui jis išvežtas į Kauno MUK.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos