baneris leidinys

Bandė pavogti automobilį
Praėjusį pirmadienį, apie 06.45 val., šakietis I. D. (gim. 1986 m.), gyvenantis Vytauto gatvėje, Šakiuose, pastebėjo, kad buvo pasikėsinta pavogti jam priklausantį automobilį „VW Golf“, stovėjusį prie namo Nr. 19. Automobilyje signalizacija  nebuvo įrengta.

Sulaikė įsibrovėlius
Sausio 11 dieną Šakių policija iš Gelgaudiškio seniūnijos Šimkų kaimo gyventojo A. U. gavo pranešimą, kad buvo įsibrauta į Kazlų Rūdos gyventojui V. K. (gim. 1955 m.) priklausančią negyvenamą sodybą, kuri yra Šimkų kaime. Policijos pareigūnams nuvykus į įvykio vietą buvo sulaikyti du asmenys. Įsibrovėlių padaryta turtinė žala tikslinama.

Sunkiai sužalota

Sausio 11 dieną, apie 18.40 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta N. Ž. (gim. 1992 m.), gyvenanti Vyšnių gatvėje, Slavikuose. Nukentėjusiajai medikai diagnozavo krūtinės slankstelio PH 5 lūžimą, trauminį paralyžių. Tolimesniam gydymui N. Ž. išvežta į Kauno medicinos universiteto klinikas. Pirminiais duomenimis, nukentėjusioji susižalojo namuose krisdama nuo laiptų.

Sausio 11 dieną, apie 22 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta 13-metė. Mergaitei medikai diagnozavo apsinuodijimą svaiginimosi tikslu. Įvykis tiriamas.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos