baneris leidinys

Vogė
Sausio 31 dieną,  apie 8 val., Sudargo seniūnijos Pervazninkų kaimo Kaštonų gatvėje buvo įsibrauta į ūkinį pastatą, priklausantį R. T. Iš pastato vidaus buvo pagrobti du motoriniai pjūklai “Husgvarna”, įvairių elektrinių įrankių, 20 litrų metalinė talpa su benzinu. Iš sodybos kieme stovėjusio nerakinto automobilio „Audi 100 AVANT” pavogta magnetola „JVC” ir žemų dažnių kolonėlė.

Apgavo
Judrių kaimo Kranto gatvės gyventoja I. Š. policijai pranešė apie tai, kad sausio 9 dieną, apie 17 val., Marijampolės mieste sudarė automobilio „MAZDA 323“ pirkimo-pardavimo sutartį ir  asmeniui, prisistačiusiam automobilio savininku, sumokėjo pinigus. Sausio 17 dieną, VĮ „Regitra“ deklaruojant pirkimo – pardavimo sandorį paaiškėjo, kad automobilį apgaule pilietei I. Š. pardavė nenustatytas asmuo, panaudojęs automobilio savininko A. S., gyvenančio Kazlų Rūdoje, asmens duomenis ir už jį pasirašęs.

Rado lavoną
Šakių rajono policijos komisariato vyr. tyrėjas Anatolijaus Kazlauskas pranešė, kad vasario 1 dieną, apie  8 val.,  Kiduliuose, Nemuno gatvėje, prie gyvenamojo namo buvo rastas sniege gulinčio  S. M., gyvenusio Kidulių seniūnijos Palankinės kaime, lavonas. Atlikus išorinę lavono apžiūrą, matomų kūno sužalojimo pėdsakų nenustatyta. Mirties priežasties nustatymui vyriškio lavonas išsiųstas ekspertizei į VTMT prie LRTM Jurbarko  poskyrį.              

Sužalotas
Sausio 11 dieną, apie  22.45 val., į Šakių ligoninės Priėmimo  skyrių buvo pristatytas Šakių seniūnijos Prūselių kaimo gyventojas K. Š., gimęs 1966 m. Vyriškiui medikai diagnozavo muštą galvos žaizdą, kairės kaklo pusės paviršinį nubrozdinimą. Tolimesniam gydymui jis išleistas į namus.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos