baneris leidinys

Vogė
Vasario 3 dieną G. Č., gyvenantis, Marijampolės rajone, Puskelnių kaime ir dirbantis UAB ,,Mavista“ darbų vykdytoju, policijai pranešė, kad ryte atvykęs į darbą, esantį Šakiuose, Bažnyčios gatvėje, pastebėjo įvykdytą vagystę. Išdaužus pirmojo aukšto langą, vagys pateko į UAB ,,Mavista“ sandėliavimo patalpą. Iš jos ilgapirščiai pagrobė dėžę su įrankiais ir apie 160 m 16 mm diametro daugiasluoksnio vandentiekio - šildymo vamzdžio. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Vasario 4 dieną Lukšių seniūnijos Liepalotų kaimo gyventojas V. M. pastebėjo, kad iš jam priklausančio nerakinto dirbtuvių garažo, įsibrovus per langą, iš ten stovėjusių dviejų 200 litrų metalinių talpų ir sunkvežimio SCANIA T142H kuro bako buvo pagrobta apie 600 litrų dyzelinio kuro ir du automobiliniai akumuliatoriai 180 AH. Dėl vagystės padaryta turtinė žala.

Nukentėjo nepilnametė
Vasario 5 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta I. P. (gim. 1996 m.), kuriai medikai diagnozavo dešinio žąsto pjautą žaizdą. Mergina išvežta į Kauno klinikų Vaikų psichoneurologijos skyrių.

Mirė
Vasario 5 dieną, apie 9.30 val., P. M. priklausančioje sodyboje, esančioje Sintautų seniūnijos Keturnaujienos kaime, gyvenamojo namo kambaryje buvo rastas ten gyvenusio B. F. (gim. 1947 m.) lavonas. Apžiūrėjus lavoną išoriškai, smurto žymių nepastebėta.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos