baneris leidinys

arasVėlų pirmadienio vakarą Šakių rajono policijai penktą dešimtį įpusėjęs Kidulių kaimo gyventojas R. K. pranešė, kad jo namuose įvyko sprogimas, kurio metu buvo apgadinti baldai ir namų apyvokos daiktai. Namų šeimininkas įvykio metu jau miegojo, todėl aplinkybių nurodyti negalėjo. Jis tik girdėjo kažką panašaus į sprogimą.

Nuo naktį pasigirdusio didelio garso pabudęs R. K. policijai tikino, kad į jį kažkas kėsinosi. R. K. pranešė, kad jo kambaryje nugriaudėjo sprogimas, dėl jo nugriuvo sekcija, sudužo indai bei buvo apgadinti kiti namų apyvokos daiktai. Atvykę policininkai, pamatę sulaužytus baldus, išdaužytus indus, elgėsi pagal instrukcijas – patys nėjo į galimo sprogimo vietą, paskelbė planą „Skydas“ ir iškvietė „Aro“ išminuotojus. Naktį iš Vilniaus buvo iškviesti antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojai. Įvykio metu nei vyriškis, nei sugyventinė nenukentėjo. Į įvykio vietą atvykę „Aro“ pareigūnai ilgai tyrinėjo kambarį, bet jokių sprogimo pėdsakų nerado. Atlikę tyrimą, pareigūnai konstatavo, kad jokio sprogimo ten nebuvo. Pasirodo, tąnakt R. K. kambaryje nuvirto daiktais apkrauta sekcija. Viršutinė sekcijos dalis buvo nepritvirtinta prie apatinės ir nugriuvo pati, neatlaikiusi daiktų svorio.

Kaip teigė Šakių RPK viršininkas M. Skruibis, kiduliečio R. K. pranešimas laikomas realiu. „Aro“ išminuotojų atvykimo išlaidos bus apmokėtos valstybės lėšomis.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos