akcija2024 568px

Bandė vogti
Vasario 9 dieną, apie 10 val. ryto,  Šakių rajono PK gavo šakietės J. S.,  gyvenančios V. Kudirkos gatvėje, pranešimą, jog buvo bandyta pavogti automobilį „VW Passat“,  priklausantį V. Kudirkos gatvėje gyvenančiam šakiečiui G. S. Automobilis draustas, įrengta apsaugos signalizacija, padaryta turtinė žala tikslinama.

Įsibrovė į namus
Vasario 9 dieną kaunietė E. K. Šakių policijai pranešė, kad tos pačios dienos ryte buvo pastebėta, jog įsibrauta į pareiškėjos dukrai J K. priklausančią sodybą, esančią Gelgaudiškio seniūnijos Branduoliškių kaimo Dvaro gatvėje. Išdaužus gyvenamojo namo durų stiklą, įsibrovėliai pateko į vidų ir pagrobė įvairių rūbų, maisto produktų, smulkių buities reikmenų. Signalizacija įrengta nebuvo, padaryta turtinė žala tikslinama.

Internetiniai žaidimai
Vasario  9 dieną Šakių policininkai gavo pranešimą iš Sintautų seniūnijos Keturnaujienos kaimo Vakarės gatvės gyventojos G.O.  Ji pranešė, kad vasario 7 dieną internetiniame tinklapyje „www.sexpazintys.lt“  buvo patalpintas skelbimas su jos nuotrauka, nurodant  pareiškėjos asmeninį telefoną  su slapyvardžiu „undinėlė“. Internete patalpintame skelbime nurodoma, kad ieškoma seksualinių pažinčių ir teikiamos intymios paslaugos. Toks skelbimas viešai įžeidė pareiškėją.
 
Užpuolė
Vasario 10 dieną šakietė  D. J.,  gyvenanti S.Banaičio gatvėje, policijai pranešė, kad apie 2 val. nakties į jos butą, per atrakintas duris, įsiveržusi kaimynė smogė jai rankomis penkis šešis kartus į veido sritį ir pasišalino. Po konflikto D.J. greitosios pagalbos automobiliu buvo pristatyta į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių. Moteriai buvo nustatyta dešinio skruosto ir nosies sumušimai, paviršinis galvos sužalojimas.

Tikrino galimus kontrabandininkus

Vasario 12 dieną policija gavo informaciją, kad šakietis A. J. (gim. 1984 m.), gyvenantis Griškabūdžio gatvėje, ir Šakių seniūnijos Striūpų kaimo gyventojas K. S. (gim. 1992 m.) savo naudojamuose automobiliuose bei namuose dideliais kiekiais laiko akcizais apmokestinamas prekes, t. y. cigaretes su rusiško akcizo mokesčio ženklais. Tądien jų namuose buvo atliktos kratos.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos